Nasz zespół skupia wykfalifikowanych inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu, wykonaniu i kierowaniu budową zbiorników procesowych. Wykorzystywane przez nas oprogramowanie 3D CAD pozwala nam oferować rozwiązania dedykowane indywidualnym wymaganiom klienta.

 

CONSULTING Opracowanie koncepcji i projektów wstępnych│Szczegółowa dokumentacja wykonawcza│Nadzór wykonawczy i kontrole jakości│Odbiór za granicą

PRODUKCJA Urządzenia wstępnej separacji Ciecz/Gaz takie jak cyklony i pakiety żaluzjowe│Urządzenia dystrybucji przepływu gazu: schoepentoeter, flow deflectors, calming baffles, wsparte gwarantującą wydajność analizą CFD.

MOŻLIWOŚCI WARSZTATOWE Mimo że nasza firma nie posiada warsztatu mechanicznego, dostarczamy na konkurencyjnych warunkach wymienione powyżej urządzenia, współpracując z wykonawcami i poddostawcami. Dzięki czemu nasze produkty spełniają wysokie wymagania i normy, takie jak PED, Ustamp, Iso9001, Welding Codes.

OPROGRAMOWANIE PROCESOWE Pracujący dla nas specjaliści korzystają z zaawansowanego oprogramowania do projektowania i analiz. Oferujemy dwuwymiarowe rysunki, trójwymiarowe modele, raporty i inne dokumenty w formatach neutralnych, kompatybilne z różnymi systemami: dwg (rysunki 2D), sat (modele 3D), xls, doc, pdf i inne.